Anasayfa » Default
Ekibimiz

Ekibimizi Tanımaya Başlayın!

Lara Psikiyatri Merkezi, 25 yıllık psikoterapi tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden psikiyatri uzmanı ve mezun olduğu lisans ve yüksek lisans bölümlerini yüksek onur dereceleri ile tamamlamış başarılı bir Klinik Psikolog ile ruh sağlığı alanındaki tüm sorunlarda yanınızda.

doctor

Suat Can

Suat CAN 1973 Konya Seydişehir doğumludur. 1990 yılında Malatya Fen Lisesinden 1996 yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesinden (Çapa Tıp Fakültesi) mezun olmuştur. Erzurum Hınıs Devlet Hastanesinde yaklaşık 1 yıl görev yaptıktan sonra Bakırköy Ruh ve Sinir hastalıkları Hastanesindeki ruh sağlığı ve hastalıkları (psikiyatri) uzmanlığı eğitimini "Alkol Bağımlılığı ve Erektil Disfonksiyon" konulu tezini tamamlayarak psikiyatri uzmanı olmuştur.

Ankara Etimesgut Hava hastanesinde psikiyatri uzmanı olarak askerlik görevini yaptıktan sonra tayin edildiği Muş Devlet Hastanesine, yataklı açık ve kapalı psikiyatri servislerini kazandırmıştır.

doctor

Aylin Örgüz

Çankaya Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarı bursu ile kazanmış ve şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans dönemi boyunca çeşitli hastane ve özel kurumlarda staj yapmıştır. Psikolog olarak Şizofreni Dernekleri Federasyonunda çalışmıştır.

Lisans eğitiminden sonra Antalya Bilim Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına başlamıştır. Tez konusu olarak Covid-19 pandemisi döneminde sağlık kaygısı ve belirsizliğe tahammülsüzlüğün ilişkisi üzerinde çalışmış ve yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Yüksek lisansı sırasında Antalya Terapi Tıp merkezinde klinik stajını tamamlamıştır. Ergen ve yetişkin psikoterapilerine yönelik birçok eğitim almıştır.

doctor

Nevin Topal

Nevin Topal, 1973 Adana doğumlu, iki çocuk annesi ve 2007’den bu yana Lara Psikiyatride sorumlu asistan olarak hizmet vermektedir.

doctor

Sibel Tarakçıoğlu

Sibel Tarakçıoğlu, 1979 Gaziantep doğumlu, iki çocuk annesi ve 2022’ den bu yana Lara Psikiyatride asistan olarak hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

Adres:Doğuyaka Mahallesi Termessos Bulv.

No:29 Time Plaza-2 D:Kat:6 Daire:24,

07300 Muratpaşa/Antalya

Telefon:
(0242) 244 88 82

E-posta:
larapsikiyatri@gmail.com

Online Terapi uygulamamızı denediniz mi?

terapizone
Gizlilik Sözleşmesi