Kurumsal


HAKKIMIZDA


Lara Psikiyatri, Psikoterapi ve Danışmanlık Merkezi tanı ve tedavi hizmetleri dışında, sosyal sorumluluk projesi amacıyla belediyelerle, sivil toplum örgütleri ile kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliğine girerek toplumun ruh sağlığı alanında bilinçlendirilmesinde ve koruyucu hekimlik alanlarında görev almaktadır. Psikiyatri merkezimizin çalışanları ayrıca kendi meslektaşlarının eğitimi alanında da seminer ve toplantılarda görev almakta, ihtiyaç alanlarına spesifik paneller düzenlemektedir. Hedeflerimiz arasında, bireysel danışmanlık ve sosyal sorumluluk projelerimizin devamının yanında kurumsal danışmanlık hizmeti vermek de bulunmaktadır.

Merkezimiz Antalya merkezindeki kişi ve kurumlara hizmet vermenin dışında, Manavgat, Serik, Alanya, Akseki, Gazipaşa, Korkuteli, Elmalı, Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Kemer ilçelerinden gelen bireysel ve kurumsal taleplere ve Denizli, Isparta, Burdur gibi çevre il ve ilçelerinden gelen danışmanlık taleplerine cevap vermektedir.

MİSYONUMUZ


Lara Psikiyatri, Psikoterapi & Danışmanlık olarak, kulaktan dolma ve yanlış uygulamaların önüne geçerek, etik değerler ve bilimsel ilkeler temelinde profesyonel ruh sağlığı hizmetlerinde yaşanan sınırlılıkları azaltarak önleyici, koruyucu ve tedavi edici hizmetlerin daha yaygın ve ulaşılabilir olmasını sağlamayı, bireysel ve toplumsal açıdan yaşam kalitesini ve psikolojik iyilik halini yükseltmeyi amaçlamaktayız.

VİZYONUMUZ


Lara Piskiyatri, Psikoterapi & Danışmanlık olarak mesleki gelişmeleri takip ederek, hizmet kalitesinden ödün vermeden çok daha geniş kitlelere profesyonel ruh sağlığı hizmetlerini ulaştırmış, ruh sağlığının önemine yönelik farkındalık ve bilinç düzeyini geliştirmiş; koruyucu/önleyici ve tedaviye yönelik hizmetlerle bireysel ve toplumsal düzeyde yaşam kalitesini ve psikolojik iyilik halini arttırmış olmaktır.